Konstruktor CAD / Technolog produkcji / SolidWorks - praca dla studenta

KanRo LTD Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy stanowisko dla osób, które niedawno zdobyły tytuł mgr. inż., bądź kończą studia w bieżącym roku. Poniżej znajdziecie Państwo zakres obowiązków z jakimi będziecie mieli do czynienia w miarę wdrażania się z w naszej firmie:

- projektowanie nowych urządzeń;
- wprowadzanie modyfikacji do istniejących produktów;
- projektowanie i tworzenie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej;
- rozwiązywanie problemów dotyczących technologii produkcji;
- analizowanie zapytań ofertowych i sporządzanie kalkulacji/wycen różnego typu konstrukcji urządzeń;
- opracowywanie założeń technicznych i wsparcie działu handlowego w przygotowaniu ofert techniczno-handlowych;
- przygotowywanie wykazów materiałowych i harmonogramów realizacji prac;
- formułowanie zapytań ofertowych dla dostawców i podwykonawców;
- analiza i ustalanie obciążenia mocy produkcyjnych;
- udział w planowaniu produkcji i koordynacja realizacji zleceń produkcyjnych;
- organizacja prac z uwzględnieniem ich terminowości.

Wymagania

Warunki obligatoryjne:
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechaniczne lub elektryczne);
- biegła znajomość programów CAD 3D (preferowany SolidWorks);
- znajomość rysunku technicznego;
- zmysł techniczny i orientacja na rozwiązywanie problemów;
- kreatywności, dyspozycyjność i zaangażowanie;
- komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole;
- umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu (niezbędna);
- dobra organizacja pracy własnej.
- dodatkowym atutem będzie biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, w tym terminologii technicznej;

Mile widziane:
- doświadczenie / wiedza w projektowaniu maszyn np. z przemysłu samochodowego, rolniczego, maszyn budowlanych, komunalnych, itp.;
- wiedza z zakresu projektowania układów hydrauliki siłowej, pneumatycznych, sterowania i układów elektrycznych w maszynach;
- umiejętność kosztorysowania na podstawie analizy dokumentacji przedstawionej przez klienta;
- wiedza technologiczna w obszarach spawania, obróbki skrawaniem, obróbki blach, itd.;
- sporadyczne wyjazdy służbowe – ważne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- stabilne i pewne zatrudnienie;
- zatrudnienie na pełny etat;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych projektach.

Prezentacja firmy

Firma KanRo Ltd Sp. z o.o. istniejąca na polskim rynku WOD-KAN od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji