Konstruktor budowy maszyn i urządzeń

Pryzmat

Kotlin, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma PRYZMAT z Kotlina poszukuje osoby na stanowisko:

Konstruktor budowy maszyn i urządzeń do wdrożenia nowego projektu

Zadania:

  • opracowywanie i realizacja projektów
  • wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji
  • przygotowanie, analiza i kontrola dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe tehcniczne (mechanika, budowa maszyn, automatyka, robotyka
  • znajomość programu AUTO-CAD, INVENTOR, PRO ENGINEER
  • doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu wieloetapowymi projektami
  • kreatywność, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu
  • korzystne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Pryzmat świadczy profesjonalne usługi z zakresu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne