Konstruktor – branża przemysłowa

OSE Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowootwarty polski odział firmy OSE poszukuje osoby na stanowisko konstruktora maszyn i linii przemysłowych. Oferujemy Państwu możliwość wzięcia udziału w procesie rekrutacji i dołączenia do zespołu projektowego w siedzibie w Balicach koło Krakowa.

Już dziś budujemy nasz zespół przyszłości.

Główne zadania:

  • Analiza założeń klienta,
  • Modelowanie 3D w programie Solidworks,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Kontaktem z klientem w celu ustalenia szczegółów technicznych,
  • Montaż, regulacja maszyn w siedzibie firmy a także u klientów,
  • Wsparcie innych działów firmy.

Cechy dobrego kandydata:

  • Znajomość języka angielskiego min B2,
  • Znajomość systemów CAD - preferowany Solidworks,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów konstrukcyjnych,
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej w 2D i 3D,
  • Zdolność planowania i organizacji pracy własnej,
  • Inicjatywa w działaniu,
  • Zdolność pracy w zespole,
  • Chęć odbywania krajowych i zagranicznych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat (docelowo na czas nieokreślony),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Stabilne warunki finansowe,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój.

Jeżeli lubisz wyzwania, jesteś dynamiczny, zorganizowany, masz poczucie odpowiedzialności i lubisz pracę zespołową, zapraszamy do przyłączenia się do naszego zespołu z siedzibą w Balicach koło Krakowa.

Produkujemy dla przemysłu – narzędzia specjalne, maszyny specjalne, linie produkcyjne

Automatyzujemy i robotyzujemy procesy przemysłowe.

Odwiedź nas na  http://pl.ose-groupe.fr/ose-group/

Już dzisiaj chcemy zbudować nasz zespół jutra.

Liczymy na Ciebie.

Prezentacja firmy

Będąc poważnym partnerem w kilku różnych branżach, <br/>grupa OSE od pon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Automatyka