Konstruktor/Asystent konstruktora form wtryskowych

Macro Molds Polska Sp. z o.o.

43-100 Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
• Weryfikacja danych technicznych i modeli przesyłanych przez klienta;
• Przygotowanie wstępnych koncepcji technicznych do ofert;
• Prowadzenie wymaganej dokumentacji projektowej;
• Tworzenie rysunków, modeli 3D, list materiałowych i dokumentacji warsztatowej;
• Uczestnictwo w próbach produkcyjnych i odbiorach u klienta;
• Tworzenie bibliotek rozwiązań standardowych;

Wymagania

- mile widziane doświadczenie jako konstruktor podobnych wyrobów
- znajomość oprogramowania Solidworks,Unigraphics
- znajomość wymagań branży motoryzacyjnej
- znajomość zagadnień sterowania, pneumatyki, hydrauliki
- znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych i/lub gumy
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Prezentacja firmy

Światowej klasy producent form wtryskowych oraz specjalistycznych maszyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive