Konstruktor 3D/2D

Sii Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Rzeszów
170331-9BD7A
Zadania
  • Modelowanie 3D oraz rysowanie 2D (Catia)
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną, w tym aktualizacja, kontrola, archiwizacja
  • Uczestnictwo w rozwoju i wpływ na funkcjonalność narzędzi typu CAD
Pożądany profil
  • Pasja w obszarze konstrukcji
  • Minimum 2 lata doświadczenia w modelowaniu 3D i rysunku 2D
  • Praktyczna znajomość systemów: Catia lub AutoCAD, NX
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Wiedza z zakresu procesów produkcyjnych
  • Systemowe podejście do rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność
  • Dobra znajomość języka angielskiego - minimum w zakresie rozumienia i aktualizacji dokumentacji technicznej oraz samodzielnego prowadzenia korespondencji
Oferujemy
  • Realizację ciekawych projektów dla liderów branży w woj. podkarpackim, a co za tym idzie możliwość zdobywania doświadczenia w różnych środowiskach
  • Dla chętnych ścieżka kariery prowadząca do pozycji kierowniczych
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, która zapewnia stabilność zatrudnienia i szerokie perspektywy rozwoju
  • Wsparcie w długofalowym rozwoju poprzez dostęp do szkoleń technicznych, spotkań „knowledge sharing”, otwartych systemów ewaluacji, kursów językowych
  • Stabilną i elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt (do wyboru przez przyszłego pracownika)
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport i ubezpieczenie grupowe, dostęp do prowadzonych przez firmę grup sportowych oraz grup zainteresowań
  • Miłą i przyjazną atmosferę, dla chętnych m.in. imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin, wspólne celebrowanie sukcesów firmy, wspólne wyjścia wieczorne
  • System bonusowy za polecanie kandydatów, specjalistów z branży

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rektrutacja-rzeszow@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie