Opis stanowiska pracy

Firma logistyczna LTP poszukuje do swojego biura w Bolechowo - Osiedle kandydata na stanowisko

KONSERWATOR / ZŁOTA RĄCZKA

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • prace konserwatorskie/naprawcze wynikające z bieżącej potrzeby
  • wykonywanie prostych prac elektrycznych / hydraulicznych / malarskich / montażowych
  • zapewnienie sprawności i ciągłości użytkowania obiektów, urządzeń i instalacji
  • dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych urządzeń
  • usuwanie awarii
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • utrzymywanie porządku na terenie obiektu
  • dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • umiejętność wykonywania prostych prac elektrycznych / hydraulicznych / malarskich
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, sumienność
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prezentacja firmy

Firma branży logistycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne