Konserwator z orzeczeniem o niepełnosprawności

Toyota & Lexus Centrum Wrocław Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Salon samochodowy Toyota & Lexus Centrum Wrocław zatrudni konserwatora obiektu z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

- dbanie o teren dookoła salonu ( koszenie trawy, odśnieżanie)
- prace malarskie
- wykonywanie drobnych transportów i zakupów na potrzeby firmy
- usuwanie zaistniałych awarii i reakcja na bieżące potrzeby
- wykonywanie drobnych prac remontowo – konserwatorskich oraz napraw na terenie firmy

Wymagania:

- prawo jazdy kategorii B
- umiejętności konserwatorskie „Złota rączka”
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- sumienność, dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej, dyspozycyjność

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- stabilną pracę w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Firma mieści się na rogu ulic Legnickiej i Na Ostatnim Groszu i d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne