Konserwator urządzeń technicznych

Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Konserwatora urządzeń technicznych w Dziale Zarządzania Infrastrukturą

Rodzaj umowy:

  • umowa o pracę - okres próbny

Wymiar etatu:

  • 1 etat

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe bądź wyższe licencjackie / inżynierskie/ w trakcie studiów

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa techniczna w zakresie kontroli, konserwacji, bieżącej eksploatacji, utrzymania w ruchu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach Instytutu;
  • Obsługa systemu BMS (Building Management Systems);
  • Składanie zapotrzebowania do Sekcji Technicznej, na dostawy niezbędnych materiałów do wykonywania zleconych prac i rozliczenie ich zużycia;
  • Diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych;
  • Wymiana Filtrów w centralach wentylacyjnych, czyszczenie i mycie central wentylacyjnych i jednostek klimatyzacyjnych;
  • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrola jakości świadczonych usług w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji;
  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji technicznej/eksploatacyjnej urządzeń;
  • Realizacja prac będących w zakresie funkcjonowania działu zgodnie z poleceniami Kierownika Działu.

Wymagane kursy, uprawnienia:

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych;
  • Umiejętność odczytywania schematów i rysunku technicznego;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole;
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w stopniu dobrym.

Wymagania konieczne:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Wymagania mile widziane:

  • uprawnienia elektryczne SEP;
  • doświadczenie techniczne w serwisowaniu oraz eksploatacji urządzeń wentylacyjnych klimatyzacyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku "aplikuj".

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną zniszczone.

Prezentacja firmy

Instytut Matki i Dziecka mieści się przy ul. Kasprzaka 17a w Warszawie. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2021
Pełny etat
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne