Konserwator urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i hydrauliki

Euro Holding Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Montaże i uruchomienia klimatyzatorów różnych typów i wielkości;
  • Naprawy i konserwacje urządzeń klimatyzacyjnych i serwisowych;
  • Udzielanie telefonicznych porad i konsultacji administracji budynku oraz najemcom;
  • Ewidencja prac reklamacyjnych;
  • Bieżący kontakt z klientami firmy;
  • Raportowanie obsługiwanych zleceń;
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy;

Wymagania:

  • Znajomość instalacji klimatyzacyjnych – woda lodowa, freon; SPLIT, MILTISPLIT;
  • Znajomość systemów BMS oraz pakietu Office;
  • Znajomość urządzeń producentów: YORK, AUX, DAIKIN, CAREER ;
  • Znajomość instalacji hydraulicznych: stalowych, miedzianych, z tworzyw sztucznych;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Uprawnienia SEP;
  • Uprawnienia do prac na wysokości;
  • Uprawnienia na gazy szkodliwe;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie min. średnie techniczne;
  • Kreatywność, zdolność analizowania problemów, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w bardzo dobrej lokalizacji;
  • Opieka medyczna dla pracownika oraz możliwość objęcia pakietem członków rodziny pracownika;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Euro Holding www.euroholding.pl powstał blisko 10 lat temu jako g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne