KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

P.U.P. Kon-Rem Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- konserwacja urządzeń dźwigowych, tj. wykonywanie wszystkich obowiązków serwisowych (usuwanie awarii, prowadzenie napraw i przeglądów) oraz montażowych zgodnie w dokumentacją i wymogami firmy
- współpraca z Klientem i użytkownikiem urządzeń

POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ POMOCNIKÓW KONSERWATORA ORAZ MONTERÓW URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH.

Wymagania

- uprawnienia w zakresie konserwacji dźwigów z kategorią II, I,H
- uprawnień SEP do 1kV
- otwartość na naukę i zdobywanie nowych doświadczeń
- odpowiedzialności i zaangażowania
- miel widziane prawo jazdy kat.B

POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ POMOCNIKÓW KONSERWATORA ORAZ MONTERÓW URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH z uprawnieniami SEP do 1kV.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę w stabilnej firmie
- stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
- wysokie wynagrodzenie dla konserwatorów z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie w pełnymi uprawnieniami UDT
- możliwość rozwoju zawodowego
- finansowanie egzaminów UDT i SEP
- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
- prywatna opieka medyczna
- narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku (samochód, telefon)

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne KON-REM Sp. z o.o. jest największ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna