Konserwator urządzeń dźwigowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie, oferującej zaawansowane rozwiązania dźwigowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • 2 lata doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych
  • Uprawnienia UDT kat. I do konserwacji urządzeń transportu bliskiego

Kluczowe zadania:

  • Realizacja czynności serwisowych w obszarze urządzeń dźwigowych (windy, schody, chodniki ruchome, drzwi automatyczne, dźwigi)
  • Przeprowadzenie przeglądów okresowych
  • Kontakt z klientami firmy oraz użytkownikami urządzeń dźwigowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials