Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Konserwator / Serwisant / Mechanik

Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych, Środa Śląska

Dla naszego Klienta, firmy z branży mechaniczne poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:
Posiadasz doświadczenie zawodowe w ramach serwisowania, napraw, przeglądu wózków widłowych lub samochodów? Diagnozowanie i usuwanie usterek, rozpoznawanie problemów technicznych nie stanowi dla Ciebie problemu? Dołącz do nas!

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
- Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki i elektrotechniki
- Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe
- Znajomość naprawy wózków widłowych różnych marek
- Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji samochodów/ innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów
- Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
- Prawo Jazdy kat. B

DODATKOWYM AUTEM:
- Uprawnienia SEP
- uprawnienia II WJK
- Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe
- Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu hydrauliki
- Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych/maszyn budowlanych/maszyn rolniczych

KANDYDATOM OFERUJEMY:
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Atrakcyjny system wynagrodzeń
- Profesjonalny cykl szkoleń
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.