Konserwator - Pracownik ds. Technicznych

Just Fit Sp. z o.o.

śląsk, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko: Konserwator - Pracownik ds. Technicznych

  • drobne naprawy i konserwacja wyposażenia obiektów firmowych,
  • dbanie o właściwe funkcjonowanie urządzeń WOD-CAN,
  • doświadczenie w pracach malarskich,
  • wykonywanie drobnych prac remontowych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

  • doświadczenia w pracach remontowych,
  • umiejętności tzw. szybkiej reakcji w trakcie awarii,
  • dokładności, zaangażowania i dobrej organizacji pracy,
  • braku przeciwwskazań do pracy na drabinie,
  • mile widziane doświadczenie hydrauliczne, stolarskie,
  • czynne Prawo Jazdy kat.B,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne