Konserwator - Pracownik ds. Technicznych

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Drobne naprawy i konserwacja wyposażenia obiektów firmowych
Dbanie właściwe funkcjonowanie urządzeń wod-can
Wykonywanie drobnych prac remontowych

Wymagania

- doświadczenia w pracach remontowych;
- umiejętności tzw. szybkiej reakcji w trakcie awarii;
- dokładności, zaangażowania i dobrej organizacji pracy;
- braku przeciwwskazań do pracy na drabinie;
- mile widziane doświadczenie hydrauliczne, stolarskie
- czynne Prawo Jazdy kat.B
- mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura