Konserwator / Monter instalacji alarmowych

P.U.H. Suponeks s.c.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

  • instalowanie i serwis systemów niskoprądowych (systemy alarmowe, systemy sygnalizacji pożaru, cctv, kontrola dostępu itp.)
  • bieżąca konserwacja w/w systemów
  • diagnozowanie oraz usuwanie uszkodzeń i awarii
  • sporządzanie protokołów z wykonywanych prac

Wymagania

  • średnie lub wyższe wykształcenie techniczne (preferowane: elektronik, elektryk,  informatyk lub pokrewne)
  • minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomości obsługi komputera,
  • posiadanie podstawowej wiedzy informatycznej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • chęć nauki i poszerzania umiejętności,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie aktualnych uprawnień SEP obejmujące zakres kontrolno-pomiarowy.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe \"Suponeks\" specjalizuje się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesięczny okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 300PLN - 3 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje od przerobu
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis