Opis stanowiska pracy

- bieżące naprawy i remonty w budynkach mieszkalnych,
(budowlane, instalacji hydraulicznych, elektrycznych),
- konserwacja i naprawy wyposażenia budynków,
- zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne,
- nadzór w zakresie prac remontowych,
- sporządzanie raportów i kosztorysów prac,

Wymagania

- wysoka kultura osobista,
- zaangażowanie, sumienność i rzetelność,
- wysoka dyspozycyjność,
- zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw w lokalach tzw. "złota rączka",

Uprawnienia SEP do 1 kV
Znajomość i doświadczenie przy pracach budowlanych, wykończeniowych, elektrycznych, hydraulicznych,
Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma NCC Nieruchomości Sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się profe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena