Opis stanowiska pracy

Firma DROG-MOL z siedzibą w Pyrzowicach działa w branży oznakowania dróg od ponad trzydziestu lat.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konserwator - Elektryk

ZADANIA

  • zapewnienie właściwego funkcjonowania infrastruktury na terenie zakładu produkcyjnego
  • zapewnienie bezpiecznego i poprawnego funkcjonowania maszyn,
  • realizację zadań prewencyjnych, konserwacyjnych, napraw, remontów sprzętu elektrycznego i automatyki,
  • wykonywanie drobnych napraw ogólnobudowlanych
  • usuwanie awarii i usterek,
  • prace konserwatorskie, dokonywanie napraw i prac w obiekcie,

WYMAGANIA

  • uprawnienia energetyczne eksploatacyjne, uprawnienia SEP do 1kV,
  • znajomość instalacji elektrycznych, sprężonego powietrza, gazu ziemnego, klimatyzacji oraz centralnego ogrzewania,
  • znajomość przepisów dotyczących przeglądów budynków i instalacji,
  • znajomość obsługi kotłowni, sprężarkowni, wentylacji i klimatyzacji,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

OFERUJEMY

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • młody, dynamiczny zespół współpracowników;
  • komfortowe warunki i przyjazną atmosferę w pracy;
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z pierwszych producentów znaków drogowych w kraju. Buduj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna