Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Konfekcjoner/Pakowacz

Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: Bródno
Status ucznia lub studenta-warunek konieczny

STUDENCIE, SZUKASZ ZAJĘCIA W KAMERALNEJ, MIŁEJ ATMOSFERZE? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- pracę od poniedziałku do piątku 9-17,10-18;
- wolne weekendy;
- terminowe wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca;
- kartę Multisport i opiekę medyczną na korzystnych warunkach;
- miłą atmosferę pracy.

Opis stanowiska:
- kompletowanie, pakowanie asortymentu;
- pomoc przy załadunkach, rozładunkach;
- inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy:
- dyspozycyjności od zaraz;
- status ucznia/studenta;
- chęci do pracy i zaangażowania.

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV lub o wysłanie sms o treści Bródno na nr 519-301-108

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.