Aktualnie dla naszego Klienta w Józefowie, poszukujemy osób na stanowisko:

konfekcjoner kosmetyków

Nr ref.: 40514
Praca stała
Lokalizacja: Józefów

Zakres obowiązków:

•           wykonywanie czynności produkcyjnych

•           etykietowanie produktów

•           oklejanie kosmetyków

•           pakowanie produktów gotowych

Oczekiwania:

•           doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

•           umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy pod presją czasu

•           dobra organizacja pracy, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

•           umiejętność pracy w zespole

•           zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy

•           dyspozycyjność do pracy zmianowej (system 4-brygadowy, 12h)

Oferta:

            zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

•           przeszkolenie w celu nabycia niezbędnych na tym stanowisku umiejętności

•           atrakcyjne wynagrodzenie od 11-15 zł/h

•           możliwość dowozu na miejsce pracy (zorganizowany bus)

•           opiekę konsultantów Agencji na terenie Zakładu Pracy

Jesteś zainteresowany/a? Zadzwoń lub wyślij SMS "PRODUKCJA" - pod numer telefonu: 669-522-122 skontaktujemy się z Tobą!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)