In Temporis Polska Sp. z o.o.

Kompletowanie zamówień

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 30

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Inne

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Dla naszego klienta poszukujemy osób do :

KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ Pruszków-

OFERUJEMY DARMOWY DOJAZD DO PRACY Z ŻOLIBORZA I POWRÓT DO WARSZAWY

Zakres obowiązków :

kompletacja zamówień;
pakowanie towaru;
segregację towaru;
zadania pomocnicze w magazynie;

Oferta:

zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej;
stawka 15 zł brutto za godzinę,

stałą opiekę koordynatora
możliwość "przejścia" na umowę o pracę

doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem;
podstawowa znajomość obsługi komputera;
dokładność;
odpowiedzialność;
motywacja do wykonania powierzonych zadań.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.