OTTO Work Force

Kompletowanie zamówień

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa, Targówek (Annopol)

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

  Nr.Ref.IP/AF/02./2017.

Opis stanowiska:

- prace magazynowe
- kompletowanie zamówień
- rozładunek i załadunek paczek

Oferujemy:

- zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie
- stawka godzinowa: 15 zł brutto
- elastyczny grafik pracy (praca w godzinach: 6:00-18:00)
- możliwość dłuższej współpracy

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w tygodniu i w weekendy – elastyczny grafik
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- mile widziany status osoby uczącej się

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.