Kompletowanie zamówień Warszawa

ISSP Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Instore Solutinos Services Polska Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej (nr rejestru agencji zatrudnienia 505), poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy kompletowaniu zamówień internetowych w jednej z firm na terenie Warszawy (Włochy)

Opis stanowiska:
- kompletowanie zamówień składanych przez klientów drogą internetową.

Oferujemy:
-umowę zlecenie / o dzieło,
-pracę 7 dni w tygodniu (6:30-16:00),
-możliwość stałej współpracy w pracach czasowych,
-stawkę. 10,00 zł brutto godzina.

Oczekujemy:
-aktualna książeczka sanepidowska,
-dyspozycyjności,
-rzetelności.

Zgłoszenia (CV) wraz z numerem telefonu proszę przesyłać, w treści maila wpisując: „Kompletowanie zamówień”.

Prezentacja firmy

ISSP posiada bogate doświadczenie we współpracy z dużymi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne