Kompletowanie zamówień internetowych Andrespol

Biznes Partner Sp. z o.o.

90-117 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta z branży farmaceutycznej poszukuje chętnych osób do pracy w sklepie internetowym.

Kompletowanie zamówień internetowych

Miejsce pracy: Andrespol

Obowiązki:

- realizacja zamówień internetowych w zakresie wybrania oraz zapakowania towarów zgodnie z życzeniem Klienta z zachowaniem najwyższych standardów jakości,
- obsługa skanera,
- stały kontakt z Klientem.

Wymagania:

- komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi Klienta,
- zaangażowanie w pracę,
- umiejętność pracy w zespole,
- odpowiedzialność, samodzielność, dokładność,
- zaangażowanie oraz wysoka jakość wykonywania powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

- dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- przyjazną atmosferę,
- pracę w oparciu o umowę zlecenie od poniedziałku do piątku,
- dogodne godziny pracy,
- terminowe wypłaty wynagrodzeń,
- opiekę Konsultanta Agencji.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji zawierających następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania."

Informujemy, że Administratorem danych jest Biznes Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Narutowicza 7/9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne