Dla naszego klienta, firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

kompletacja zamówień

Nr ref.: 32908
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • praca w magazynie farmaceutycznym
  • kompletowanie zamówień
  • sortowanie produktów zgodnie ze specyfikacją
  • kontrola jakości daty ważności

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem
  • mile widziana znajomość komputera
  • motywacja do pracy
  • zaangażowanie

Oferta:
  • praca na 1/2 etatu w godzinach 11:00 - 15:00 lub 19:00 - 23:00
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na dłuższe okresy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysoka premia miesięczna
  • bardzo dobre warunki socjalne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)