Kompletacja towaru

Aternis

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na tym stanowisku polega na kompletowaniu towarów do wysyłki.

Układanie towaru na paletach według określonej kolejności. Praca trudna fizycznie.

Praca w godzinach od 15:00 do zakończenia zbiórki, około 01:00 w magazynie spożywczym.
Istnieje możliwość dłuższej pracy.
Umowa zlecenie.

System wynagrodzenia: AKORDOWY, za każdy przerzucony kilogram jest odpowiednia kwota.

Średnie przewidywane wynagrodzenie 1500 brutto w okresie początkowym. 2000 brutto po wdrożeniu.

Proszę o przesyłanie CV!
Odpowiemy na wybrane aplikacje.

W aplikacjach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Wymagania

- Wymagana książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia w krótkim terminie.
- Punktualność
Praca od niedzieli do piątku, w wybrane według grafiku dni.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 300PLN - 2 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta