Kompletacja towarów do wysyłki

OTTO Work Force

OPOLE, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: OPOLE

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży Agencji Pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko

Nr ref: SM/MKT/05/2018

Opis stanowiska:

- kompletowanie towarów do wysyłki na podstawie specyfikacji

- układanie towaru na palecie/wózku

Oferujemy:

- pracę na podstawie umowy zlecenie

- atrakcyjne warunki finansowe

- pracę zmianową

- miłą atmosferę pracy

Wymagania:

- posiadanie książeczki sanepidowskiej z aktualnymi badaniami lub chęć jej wyrobienia

- poważne i odpowiedzialne podejście do pracy

- sumienność i zaangażowanie w podejmowane obowiązki

- umiejętność pracy w grupie

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:

Agencja Pracy OTTO

Opole, ul. 1 Maja 3-5

telefon: 774079475

lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem “Kompletacja towaru”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.