Komisjoner z doświadczeniem- Westfalia

German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety,

• zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego typu PBV w języku niemieckim,

• obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia,

• dbanie o porządek w miejscu pracy,

• praca w systemach zmianowych,

• praca na hali ciepłej, w chłodni oraz w mroźni;

Oferujemy:

• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

• stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,

atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 11,50 euro/h,

• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

• opiekę polskiego koordynatora,

• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,

• dla pracowników pracujących w mroźni dodatek regeneracyjny,

• możliwość awansu pionowego uzależnionego od znajomości języka niemieckiego,

• najlepszym pracownikom dofinansowanie kursu języka niemieckiego.

Wymagania

• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,

• doświadczenie na stanowisku komisjonera,

• dynamika pracy,

• mile widziana znajomość niemieckiego systemu PBV, ale nie wymagana!

Prezentacja firmy

German Logistic działa na rynku pracy tymczasowej od 2001 roku, spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka