Komisjoner w systemie słuchawkowym - praca w Niemczech

Work Service Express

Niemcy, okolice Schweinfurtu, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Schweinfurtu

POSZUKUJEMY KOMISJONERÓW PICK BY VOICE (PRACA NA SŁUCHAWKACH)

Wymagania

• Doświadczenie przy zbieraniu zamówień na magazynie
• Uprawnienia na wózki niskiego składowania typu Jungheinrich
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
• Własny samochód
• Gotowość do pracy na czterech różnych Działach na magazynie

Mile widziane

• Doświadczenie w pracy za granicą
• Własny samochód, którym możesz wyjechać na projekt

Obowiązki

• Kompletowanie zamówień (Dział Suchy, Świeży, Mroźnia)
• Zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy (komendy niemieckie)
• Układanie skrzynek ( Dział Sortowni)
• Obsługa wózka widłowego
• Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Oferujemy

• Długoterminową umowę dla najlepszych pracowników
• Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
• Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie.
• Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
• Opiekę Koordynatora
• DODATKI za eksploatację prywatnego pojazdu
• Wynagrodzenie 9,23 EURO/brutto
• A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.