Komisjoner-praca w Niemczech

Work Service Express

Gochsheim, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Gochsheim »

POSZUKUJEMY KOMISJONERÓW PICK BY VOICE (PRACA NA SŁUCHAWKACH)
KRAZ: nr 1116
Miejsce pracy: NIEMCY

OBOWIĄZKI:

• Kompletowanie zamówień (Dział Suchy, Świeży, Mroźnia)
• Zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy (komendy niemieckie)
• Układanie skrzynek ( Dział Sortowni)
• Obsługa wózka widłowego
• Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

WYMAGANIA:

• Doświadczenie przy zbieraniu zamówień na magazynie
• Uprawnienia na wózki niskiego składowania typu Jungheinrich
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
• Własny samochód
• Gotowość do pracy na czterech różnych Działach na magazynie

OFERUJEMY:

• Długoterminową umowę dla najlepszych pracowników
• Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
• Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie.
• Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
• Opiekę Koordynatora
• DODATKI za eksploatację prywatnego pojazdu
• Wynagrodzenie 9,23 EURO/brutto
• A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!