Komisjoner-Penny/Großbeeren-10 euro brutto/h

MD Personalservice GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

MD Personalservice GmbH jest niemiecką firmą personalną z długoletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników do Niemiec.

Nasza firma znajduje się w regionie Turyngii i miejscowości Gera. Nasi współpracownicy mówią w języku polskim co ułatwia państwu komunikację z nami.

Skupiamy się głównie na pracy magazynowej. Współpracujemy z wieloma agencjami pracy jak i bezpośrednio z firmami. W roku 2017 pośredniczyliśmy dla ponad 600 pracowników.

Wszystkie nabyte prace są na niemiecką umowę o pracę. Pracodawca opłaca składki ubezpieczeniowe,zdrowotne,socjalne,emerytalne itp.

Nasza firma nie pobiera żadnych opłat ani prowizji za pośrednictwo.

U nas szanse ma każdy. Mamy również oferty pracy bez znajomości języka niemieckiego.

Opis stanowiska

Firma Personalservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Komisjoner-Penny/Großbeeren-10 euro brutto/h Miejsce pracy: Penny/Großbeeren

WYMAGANIA:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w komisjonowaniu
  • własne auto
  • dyspozycyjność na wyjazd od zaraz

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa długoterminowa o pracę
  • stawka 10 euro brutto/h
  • Zakwaterowanie 195 euro odciągane od wypłaty

Prosimy o załączenie klauzuli:

Prezentacja firmy

MD Personalservice GmbH jest niemiecką firmą personalną z długole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie, Praca Inne