Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dla naszego Klienta do zakładów na terenie zachodnich Niemiec k. Frankfurtu n. Menem kandydatów na stanowiska:
Komisjoner / pakowacz
praca w dużym centrum logistycznym

UWAGA:
Początek pracy od 16 września b.r.

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie towarów i układanie towarów w regałach
- wyszukiwanie i sortowanie towarów wg podanego klucza
- kompletowanie i pakowanie towarów do wysyłki
- transport wewnętrzny palet

Oferujemy:
- stawkę godzinową od 9,00 €/godz. brutto plus mieszkanie opłacone przez pierwsze 6 miesięcy pracy
- dodatki za pracę w weekendy
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
- praca na 2 zmiany również w weekendy

Wymagania

Wymagane:
- ! KONIECZNIE! – ZNAJOMOŚĆ NIEMIECKIEGO - przynajmniej na poziomie min. Komunikatywnym (B1)
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- zdolności manualne i techniczne

Mile widziane:
- posiadanie własnego samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 700PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka