Komisjoner - owoce i warzywa - okolice Frankfurtu nad Menem

P.I.N. Personal GmbH

Raunheim, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - znanej firmy z branzy spozywczej poszukujemy kandydatow na stanowisko pracy jako komisjoner.

Praca polega na komisjonowaniu owocow i warzyw za pomoca monitora.
Miejsce pracy - okolice Frankfurtu nad Menem.

Oferujemy:
- dlugoterminowa prace na niemieckich warunkach
- atrakcyjne wznagrodzenie plus premie wydajnosciowe
- dodatek do paliwa w przypadku posiadania wlasnego samochodu
- ubranie robocze
- zakwaterowanie

Wymagania

Wymagania:
- doswiadczenie w pracy jako komisjoner
- motywacja i chec do pracy za granica
- prawo jazdy kat. B i wlasny samochod - mile widziane

Nie wymagana znajomosc jezyka niemieckiego.

Prezentacja firmy

Egal, ob Kunde oder Bewerber, wir stellen uns auf die Bedürfnisse unsere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji