Komisjoner odziezy

John-Personal

99091 Erfurt, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma John Personal poszukuje aktualnie dla swojego klienta z branzy tekstylnej pracownikow do magazynu z odzieza na stanowisku KOMISJONER.

Miejsce pracy: Waltershausen (Turyngia)

Praca odbywa sie w systemie 2-zmianowym. W sezonie soboty rowniez sa pracujace.

Do obowiazkow pracownika nalezec bedzie:
- komisjonowanie odziezy
- wieszanie odziezy na wieszakach
- obsluga zwrotow
- kompletowanie zamowien i przygotowywanie ich do wysylki

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z taryfa (BZA/BAP)
- punktualne wyplaty
- niemiecka umowe o prace na czas 9 miesiecy oraz pelen pakiet ubezpieczen spolecznych i zdrowotnych
- pomoc polskojezycznego tlumacza
- odplatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wymagania

Od kandydatow oczekujemy:

- nalezytego wykonywania powiezonych obowiazkow
- gotowosci do pracy na 2 zmiany oraz do pracy w soboty
- wlasny srodek transportu mile widziany ale nie jest to wymog

Prezentacja firmy

Firma John Personal GmbH jest niemiecką agencją pracy działającą na rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
9 miesiecy
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie