Human & Hunter Sp. z o.o.

Komisjoner - Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy:

• Komisjonowanie zleceń zgodnie z wytycznymi przy użyciu skanera

• Obsług pojazdu magazynowego typu „ mrówka” (niekoniecznie)

Oczekiwania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

• Mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód

• Dobrą znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

• Motywacja do podjęcia pracy za granicą

• Gotowość do wyjazdu do pracy „od zaraz”

Nasz Klient oferuje:

• Niemiecką umowę o pracę

• Ubezpieczenie, składki zdrowotne i socjalne

• Organizację zakwaterowania

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pracę w systemie dwuzmianowym

• Możliwość nadgodzin

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.