Komisjoner/Magazynier- niemiecka umowa, darmowe zakwaterowanie

Eu Workers

Niemcy, Fulda, zagranica

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego niemieckiego renomowanego klienta z okolic Drezna poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner/ Magazynier- umowa niemiecka, darmowe zakwaterowanie

Miejsce pracy: okolice miejscowości Fulda

Opis stanowiska:

  • załadunek towaru, paczek (6-10) kg na taśmę
  • komisjonowanie towaru
  • ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas w EURO
  • pracę w stabilnie finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • wolne na okres świąteczny

Wymagania:

  • punktualność
  • sumienność
  • własny samochód - mile widziany
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego - mile widziana
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą opcji "Aplikuj" wpisując nr referencyjny komisjoner/FULDA

Dołącz do nas już dziś!

Prezentacja firmy

<br/>Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i specjalizujemy się w re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji