Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kolporterów ulotek na okres od 15 sierpnia do 30 września.
Ulotki zachęcają do konkretnego działania.
Wręczanie ulotek będzie odbywać się wokół największych placówek oświatowych w wybranych miastach, głównie przed zebraniami nauczycieli z rodzicami. Zadaniem kolportera będzie również udzielanie merytorycznych odpowiedzi na pytania zadane przez osoby otrzymujące ulotkę - zapewniamy szkolenie.
Gwarantujemy umowę zlecenia z wynagrodzeniem godzinowym oraz bardzo wysokie premie za efektywność.
Poszukujemy osób rozmownych i bezpośrednich, najchętniej studentów. (Mobilność osób mile widziana).

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email.
Prosimy o załączenie w odpowiedzi klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Twórcą i administratorem portalu Bezpieczny.pl jest Centrum Logis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja