Opis stanowiska pracy

POSZUKIWANY!!! – kolporter ulotek

Od zaraz zatrudnimy osoby do roznoszenia ulotek z ofertami pracy dla naszych Kontrahentów.
Praca na terenie całego śląska. W pełnym wymiarze godzin.
Wynagrodzenie 2250zł brutto, umowa o pracę (na początek 3 miesięczny okres próbny).
Dystrybucja do skrzynek pocztowych jak i w miejscach publicznych.

Stanowisko pracy:
Kolporter (ok 1500 ulotek na miesiąc do rozniesienia w miejscu swojego zamieszkania)

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Jesteś zainteresowany? – zaaplikuj!

Sanpro Synergy
ul. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza
Budynek Rehabilitacji obok Apteki Głównej
Poniedziałek - piątek
7.00-16.00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Synergy Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. H. Sienkiewicza 85/87.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Synergy Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją: procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Prezentacja firmy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – Arcel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne