Koder stron www / Webdeveloper HTML5 / CSS3 / JS / PHP

Webpeople.pl

Kraków, 30-128, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kingdom of Heaven jest krakowską agencją interaktywną. Zatrudniamy ludzi z pasją, wiedzą i zaangażowaniem, którzy codziennie pracują nad realizacją projektów dla naszych Klientów z całej Polski. Obecnie poszukujemy kogoś kto dołączy do naszego zespołu jako: Web Developer.

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych + RWD
- Doświadczenie w tworzeniu skalowalnych aplikacji dla dużych witryn
- Bardzo dobra znajomość PHP5, Smarty
- Bardzo dobra znajomość JavaScript (jQuery), HTML5, CSS3
- Bardzo dobra znajomość SQL, MySQL
- Bardzo dobra znajomość SOAP (Webservices)
- Praktyczne doświadczenie w zakresie UI
- Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji SVN/GIT

Mile widziane:
- doświadczenie w projektowaniu i implementacji oprogramowania mobilnego (iOS i/lub Android);

Oferujemy:
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
- pełną wyzwań pracę w młodym i kreatywnym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach
- przyjazną atmosferę pracy
- pracę blisko centrum Krakowa (Bronowice) - praca stacjonarna
- elastyczność i wsparcie na każdym etapie pracy

Jeśli uważasz, że powyższe oczekiwania opisują właśnie Ciebie, a oferowane przez nas warunki wydają się atrakcyjne, zachęcamy do przesłania swojego CV i kilku zdań w treści maila, dlaczego to właśnie z Tobą powinniśmy się spotkać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym. W ramach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy