Koder PHP | Programista - WordPress, PrestaShop

Adencja

42-600 Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

adencja - agencja interaktywna szuka programisty/kodera PHP.

Do zakresu obowiązków, należeć będzie w 99% kodowanie responsywnych stron/sklepów na podstawie dostarczonych grafik do Open Source'owych CMS'ów typu: WordPress, PrestaShop, OpenCart, Joomla. Wymagana dobra znajomość HTML5 i CSS3.

Dodatkowym atutem będzie umiejętność pisania aplikacji w języku PHP.

Praca w Tarnowskich Górach, brak możliwości pracy zdalnej!

Wymagania

- responsywne kodowanie strony do CMS'a typu WordPress
- responsywne kodowanie sklepów internetowych do PrestaShop i OpenCart
- pisanie aplikacji internetowych w języku PHP

Prezentacja firmy

Celem agencji interaktywnej ADENCJA jest kreacja pozytywnego wiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy