Koder HTML/CSS, mile widziane PHP

Usługi Informatyczne Mariusz Wrenczycki

Lubliniec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:
- Dobra znajomość HTML/HTTML5, CSS2/3
- Dokładność i dobra organizacja pracy
- Chęć do dalszej nauki i rozwoju,
- Podstawowa znajomość programu Photoshop
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (godziny do ustalenia)
- Wykształcenie: preferowani studenci zaoczni lub absolwenci studiów informatycznych lub kierunków pokrewnych

Mile widziane:
- Podstawowa znajomość PHP, Javascript, My SQL
- Znajomość najnowszych trendów projektowania interfejsów

Oferujemy:
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- Wyjątkową atmosferę pracy w młodym, zgranym i profesjonalnym zespole

Praca w biurze w Lublińcu. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Posiadamy wieloletnie doswiadczenie w branży, do tej pory pracowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy