Ahoj Czarter

KLIENT MANAGER

Od: Ahoj Czarter
Miejsce pracy: Węgorzewo Giżycko

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa klienta

WYMAGANIA:

  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji, dyspozycyjność (w sezonie praca 7 godzin od pn-pt + soboty),
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • znajomość pakietu Office i środowiska Windows,
  • prawo jazdy kat B,
  • mile widziana wiedza na temat mazurskich jachtów oraz znajomość rynku czarterowego.

KORZYŚCI:

  • stanowisko umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy (szkolenia, udział w ciekawych wydarzeniach),
  • dobre wynagrodzenie.