Klasyfikator złomu aluminium i metali nieżelaznych

AMS Metal Sp. z.o.o

Siemianowice Śląskie, śląskie

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Od: AMS Metal Sp. z.o.o
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zakres zadań:

  • Pobieranie materiału do analiz
  • Kontrola jakości dostarczonego materiału
  • Badanie produktów i półproduktów
  • Przeprowadzanie kontroli jakościowej wyrobów gotowych
  • Stosowanie się do zasad polityki firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, preferowane średnie
  • Znajomość branży odpadów i złomów metali żelaznych i nieżelaznych (głównie aluminium),mile widziane doświadczenie w tym kierunku
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 8-20 od poniedziałku do piątku)
  • Zaangażowanie, samodzielność, rzetelność
  • Dobra organizacja i kultura pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Praca na samodzielnym stanowisku
  • Ciekawe wyzwania zawodowe