Kierujący Ruchem na placu budowy

IWNISE Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WYKSZTAŁCENIE: zawodowe lub średnie techniczne.

WYMAGANIA:

  • Pozwolenie na pracę w Polsce, dobry - komunikatywny język polski,
  • Doświadczenie w pracy na dużych budowach,

MILE WIDZIANE: prawo jazdy l będzie atutem lub znajomość zasad ruchu,

Poszukujemy pracownika do pracy na budowie w centrum Warszawy.

Zakres stanowiska: kierowanie ruchem na placu budowy.

Zapewniamy:

  • przeszkolenie w ośrodku ruchu drogowego,
  • prace na pełny etat,
  • wymagane środki ochrony osobistej bhp (ubranie).

Termin podjęcia pracy: od zaraz z terminem do 2 lat.

Atrakcyjne wynagrodzenie 4500,00 zł brutto plus możliwość znacznej liczby nadgodzin.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i sumienność,
  • posiadanie prawa jazdy (znajomość podstawowych zasad ruchu drogowego).

Prezentacja firmy

zarządzanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria