Kierownika realizacji kontraktu / Inżyniera budowy

PROF - JAM Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, firma z Wielkopolski, należąca do giełdowej grupy kapitałowej, działająca w branży energetycznej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do realizacji swoich kontraktów na terenie całego kraju :

Główne zadania :

  • organizacja prac oraz nadzór nad terminowością i jakością realizowanych robót zgodnie z obowiązującym prawem, wymaganiami kontraktu i specyfikacją techniczną
  • nadzór nad dokumentacją projektową, wykonawczą i powykonawczą – techniczną i kosztorysową ( w tym nad budżetem )
  • współpraca z inwestorami i nadzór nad innymi podmiotami ( podwykonawcami, pracownikami )
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • inicjowanie i udział w procesie zamówień materiałów i usług
  • zarządzanie procesem obiegu dokumentów w ramach realizowanej inwestycji
  • udział w przygotowywaniu i weryfikowaniu kontraktów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( najlepiej energetyka, elektryka, elektrotechnika lub pokrewne )
  • znajomość rynku poparta doświadczeniem w realizowaniu inwestycji w branży energetycznej
  • znajomość obowiązujących w branży przepisów prawa
  • doświadczenie w pracy z Autocad ( znajomość Norma będzie dodatkowym atutem )
  • doświadczenie w negocjacjach i koordynowaniu realizacji kontraktu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność geograficzna, prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • wsparcie przygotowawcze
  • możliwość szkoleń i awansu
  • dobre warunki finansowe
  • pracę w innowacyjnym i dynamicznym środowisku w rozwojowej branży
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

PROF – JAM to nowoczesna firma doradztwa personalnego stworzona przez zg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Energetyka