Kierownika ds e-Commerce - sprzedaż internetowa

Red Bird Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Red Bird, wyłączny importer marek Contigo, Pacsafe, Thermos, TROIKA, VAUDE z branży turystyczno-podróżniczej:

poszukuje do obsługi sklepów internetowych:

Kierownika ds Sprzedaży Internetowej

Nie ważne czy jesteś kobietą, mężczyzną czy transseksualistą. Nie ważne czy jesteś wysoka, niski, gruby czy szczupła.

Ważne, żebyś był Najlepszy w tym co robisz i niedoceniany tam gdzie jesteś.

Szukamy bystrych osób z realną i sprawdzoną wiedzą, dla których internet, sprzedaż internetowa oraz sprzęt turystyczny jest pasją.

Do Twoich obowiązków będzie należało rozwijanie tego kanału sprzedaży za pośrednictwem 6 sklepów internetowych.

1. Obsługa panelu administracyjnego (wspólnego dla wszystkich sklepów)

2. Merytoryczne wzbogacanie treści (content management) i współpraca z agecnją PR oraz firmą SEO oraz samodzielne tworzenie treści.

3. Rozbudowywanie, ulepszanie kategorii i opisów produktów

4. Organizowanie akcji promocyjnych

5. Sporadycznie kontaktu z klientem
6. Przygotowywanie newsletterów

Wymagania

Uwaga. Swoją pracą oraz zespołem zarządzasz sam.

Nikt nie będzie Ci pokazywał palcem co masz zrobić.

Będziemy Ci za to pokazywać czego nie zrobiłeś/aś.

Musisz więc doskonale organizować sobie pracę oraz posiadać:

- doświadczenie w sprzedaży e-commerce (przepisy prawa konsumenckiego, znajomość dobrych praktyk, znajomość narzędzi analitycznych.

- koniecznie musisz znać angielski w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie.

- koniecznie musisz posługiwać się arkuszami danych (excel).

- musisz umieć obsługiwać program Subiekt  lub podobny.

- znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem

- wiedza informatyczna i znajomość html również się przydadzą

Prezentacja firmy

Łódzka firma zajmująca się importem, produkcją i dystrybucją mark... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce