KIEROWNIKA APTEKI LUB ZASTĘPCĘ

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
Apteka ogólnodostęna PORADA w Warszawie Wawer, zatrudni magistra na stanowisku kierownika lub zastępcęy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Sprzedaż produktów leczniczych i wyrobów medycznych
Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
Monitorowanie stanów magazynowych apteki
Prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami
Kierowanie zespołem

OCZEKIWANIA:
Wykształcenie kierunkowe
5-cio letni staż w aptece
Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
Umiejętność nawiązywania kontaktu
Zaangażowanie
Odpowiedzialność i uczciwość

FIRMA OFERUJE:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat
Szkolenia wewnętrzne proceduralne i produktowe
Przyjazną atmosferę pracy
Satysfakcjonujące wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.