Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierownik Zmiany

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta w Nowym Dworze Mazowieckim poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Nadzór nad terminowym wykonaniem planu produkcji
• Kontrola przebiegu procesu produkcji ( zgodność z recepturami technologicznymi).
• Rzetelne i systematyczne prowadzenie dokumentacji związanej z produkcją
• Odpowiedzialność za właściwą organizację pracy podczas zmian
• Sprawdzanie jakości surowców
• Zapewnienie surowców i materiałów do bieżącej produkcji
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPoz, HACCP
• Szkolenia pracowników na stanowiskach pracy
• Dbałość o utrzymanie sprawnego stanu maszyn i urządzeń
• Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu

Wymagania:
• Doświadczenie co najmniej 4 lata na stanowisku kierownika zmiany/lidera
• Zarzadzanie dużym zespołem ok. 30 osób
• Gotowość pracy w systemie zmianowym
• Zdolności organizacyjne
• Silna motywacja i orientacja na rezultaty
• Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w rozwijającej się firmie
• Dodatkowe świadczenia: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe na życie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.