ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik Zmiany

Miejsce pracy: Lubliniec
Kluczowe zadania na stanowisku:
  • Organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników
  • Realizacja i kontrola wskaźników produkcyjnych
  • Raportowanie wyników w systemie produkcyjnym
  • Prowadzenie indywidualnej oceny pracowników
  • Rozwiązywanie bieżących problemów podczas procesu produkcyjnego
  • Współpraca z innymi działami firmy celem realizacji założonych celów

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu (Lidera/Kierownika Zmiany Produkcyjnej)
  • Znajomość nowoczesnych technik zarządzania produkcją (m. in. Lean Manufacturing)
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność skutecznego działania w środowisku wymagającym decyzyjności pod presją czasu
  • Zdolności interpersonalne w zakresie zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w nowo-powstałej fabryce światowego lidera branży papierniczej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • Bogaty pakiet socjalny (m. in. bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie opłacane przez pracodawcę, bonusowe dni urlopu)
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń (wdrożeniowe / rozwojowe)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials