Kierownik Zmiany

Miejsce pracy: Kraków, Al. Jana Pawła II

W związku z rozwojem działalności firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą podległego zespołu
  • Zapewnienie rozwoju podległych pracowników
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług magazynowych w oparciu o wysoką produktywność
  • Organizowanie i koordynowanie przebiegu procesów magazynowych/ produkcyjnych
  • Zapewnienie prawidłowości stosowania procedur magazynowych, w tym BHP
  • Proponowanie rozwiązań usprawniających procesy magazynowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (pracownicy fizyczni)
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość zasad i procedur funkcjonowania magazynu lub procesów produkcyjnych
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym/ 4-brygadowym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Podstawowa znajomość prawa pracy, przepisów BHP oraz PPOŻ

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przejrzysty system motywacyjny

Jednocześnie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.