Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. komandytowa - jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą będącą liderem rynku FMCG w regionie. Zarządzamy siecią 39 sklepów, posiadamy 2 magazyny dystrybucyjne i zatrudniamy ponad 900 pracowników.

Więcej informacji o nas na www.delikatesy-piotruspan.pl oraz www.ppan.pl

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANY

Miejsce pracy: Grodzisko Dolne, Rzeszów, Jeżowe

Zadania kluczowe:

  • Zarządzanie łańcuchem logistycznym od zamówienia do sprzedaży
  • Zarządzanie i realizacja akcjami marketingowymi we współpracy z działem handlu
  • Negocjacje cenowe z dostawcami i realizacja zamówień
  • Dbanie o konkurencyjność sklepu
  • Prace administracyjne związane z funkcjonowaniem sklepu
  • Utrzymanie sklepu zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży artykułów spożywczych
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem (minimum 1 rok)
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • Dyspozycyjności, sumienności, odpowiedzialności i samodzielności
  • Umiejętności pracy w zespole, otwartości i komunikatywności
  • Wykształcenia min. średnie (handlowe - mile widziane)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa uzależniona od efektów pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ